psychomed

Alicja Mistarz specjalista psychiatra
Od niemal 30 lat lat służę profesjonalną pomocą w chorobie i kryzysie. Proponuję diagnostykę i leczenie psychiatryczne, konsultacje na potrzeby psychoterapii i terapii biofeedback. Pomagam lepiej radzić sobie z trudnościami, poprawić samoocenę, uwierzyć w siebie osobom dorosłym cierpiącym na zaburzenia nerwicowe, odżywiania (anoreksja, bulimia), depresje, reakcje kryzysowe oraz chcącym usprawnić swój umysł, poprawić kreatywność, opanować tremę.


Alicja Mistarz Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracowałam w szpitalu psychiatrycznym w Morawicy pod Kielcami. Od 1995r. jestem specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Od ponad 20 lat praktykuję ambulatoryjnie we własnej praktyce lekarskiej oraz m.in. w poradni leczenia uzależnienia od środków psychoaktywnych kieleckiej Caritas, poradni zdrowia psychicznego i oddziale dziennym psychiatrycznym NZOZ PSYCHOMED w Kielcach, który założyłam i prowadziłam w latach 2004 - 2011.
W 2009 r. skończyłam studia podyplomowe w zakresie psychoterapii i systemowej terapii rodzin zorganizowane przez Klinikę Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Psychoterapię prowadziłam pod superwizją mgr Ilony Kołbik - certyfikowanego psychoterapeuty PTP.
Ukończyłam dwustopniowy kurs eeg-biofeedback w Centrum Rehabilitacji Poznawczej i Neuroterapii BioMed we Wrocławiu.
Obecnie zajmuję się jedynie diagnostyką, leczeniem i orzecznictwem lekarskim, ale w pracy z pacjentem psychiatrycznym wykorzystuję również umiejętności psychoterapeuty.

do zobaczenia w gabinecie
Alicja Mistarz